i niech słońce kojarzy Ci się z pięknym widokiem

Daikin

„Dążenie do zrównoważonego rozwoju i zrównoważonego społeczeństwa poprzez potęgę technologiczną oraz znakomite zasoby ludzkie”

– Masanori Togawa, Prezes i Dyrektor generalny, Daikin Industries, Ltd.

Powietrze jest niezbędne dla naszego istnienia i naszą rolą jest stałe dbanie o jego ochronę. Od roku 1924 realizowaliśmy ogromną pasję przezwyciężania stale zmieniających się wyzwań dotyczących powietrza, stając się wiodącym producentem sprzętu klimatyzacyjnego. Dostarczamy wszystkim ludziom i regionom świata produkty wysokiej jakości oraz kompleksowe rozwiązania systemów, aby tworzyć komfortowe i ekologiczne środowisko wewnątrz pomieszczeń, wykorzystując naszą innowacyjną technologię.

Jest to naszą misją Daikin i zawsze będzie.

Posiadamy autoryzację z zakresu montażu i serwisu urządzeń Daikin.
Tylko taki dokument gwarantuje Państwu prawidłowy montaż i serwis urządzeń tej marki.

Daikin autoryzacja na montaż systemów VRV

Daikin autoryzacja serwisowa

Opatentowana technologia Daikin Streamer dezaktywuje ponad 99,9% Koronawirusa (SARS-CoV-2)

Firma Daikin potwierdza efektywność swojej opatentowanej technologii Streamer, która skutecznie zdezaktywowała ponad 99,9% koronawirusa (SARS – CoV-2) po 3 godzinach pracy Streamera.

Badanie zostało przeprowadzone przez Daikin Industries LTD we współpracy z profesorem Shigeru Kyuwa z Wydziału Nauk Biomedycznych Uniwersytetu w Tokio oraz grupą badawczą kierowaną przez profesora Shgeru Morikawa z Wydziału Mikrobiologii Uniwersytetu Naukowego w Okayama.

Testy dotyczyły tylko opatentowanej technologii Streamer. Efekty dla produktów wyposażonych w technologię Streamer lub efekty w danym środowisku mogą się różnić.  Więcej informacji na temat produktów Daikin z technologią Streamer, znajduje się w opisach produktów.