i niech słońce kojarzy Ci się z pięknym widokiem

Klimatyzatory LG

Proponujemy Państwu klimatyzatory znanej marki LG.

Implementacja innowacyjnych rozwiązań technologicznych redukuje koszty użytkowania urządzeń i zapewnia najwyższy komfort ich działania. Firma LG  skupia się na rozwijaniu nowoczesnej ekonomicznej technologii inwerterowej.

Cele, którymi kieruje się firma LG to:

  • chęć zapewnienia klientom poczucia komfortu,
  • ochrona środowiska naturalnego.

Oszczędność energii

Technologia inwerterowa DC – pozwala na oszczędność energii aż do 74%.

W szczególności inwerterowe pompy ciepła są nieporównywalnie bardziej wydajne energetycznie w porównaniu z klimatyzatorami nieinwerterowymi, wyposażonymi w sprężarki o stałej prędkości. W rezultacie klimatyzatory inwerterowe LG pomagają oszczędzić do 64% energii elektrycznej pracując w trybie chłodzenia i aż do 74% w trybie grzania.

Zwiększenie maksymalnej wydajności chłodniczej i grzewczej

Wydajność chłodnicza i grzewcza nowych inwerterowych klimatyzatorów LG została jeszcze bardziej udoskonalona, eliminując tym samym obawy użytkowników przed upalnym latem i mroźną zimą. Wydajność w trybie chłodzenia wzrosła o 15%, a w trybie grzania nawet o 30%.

Cicha praca

Technologia inwerterowa, technologia silnika BLDC oraz unikalna technologia LG nowego pochyłego wentylatora pozwoliła na opracowanie najcichszego na świecie klimatyzatora, który emituje hałas na poziomie zaledwie 19dB.
Zatem od teraz klimatyzator ten pracujący w trybie snu, gwarantuje użytkownikowi naprawdę komfortowy sen.

Szeroka oferta

W ofercie mamy wiele rozwiązań ekonomicznych, jak i komfortowych z dużą ilością przydatnych systemów oczyszczania powietrza i polepszania jego jakości.
LG w swoich klimatyzatorach stosuje proekologiczne czynniki chłodnicze, co pomaga chronić warstwę ozonową, a cały proces od wytworzenia produktu aż po jego degradację jest przyjazny środowisku naturalnemu.

Długa gwarancja

Klimatyzatory LG posiadają 3 Letnią gwarancję na urządzenie oraz 10-letnią gwarancję dla inwerterowych sprężarek ściennych urządzeń klimatyzacyjnych.

Istnieje możliwość odpłatnego przedłużenia gwarancji do 5 lat.

Działamy jako Autoryzowany Instalator klimatyzatorów LG.