i niech słońce kojarzy Ci się z pięknym widokiem

Midea

Urządzenia marki Midea z 7 lat gwarancją.

Zapoznaj się z warunkami:

  • Postępowanie gwarancyjne może być dokonywane tylko i wyłącznie przez autoryzowanego instalatora Midea, który posiada specjalne certyfikaty uprawniające do takiej działalności.
  • Należy uzupełniać książkę gwarancyjną, dodaną do każdego urządzenia, oraz zachować ją w bezpiecznym miejscu.
  • Warunkiem utrzymania gwarancji jest dokonywanie przeglądów technicznych nie rzadziej niż raz do roku, przy czym okres pomiędzy kolejnymi przeglądami nie może być krótszy niż 11 miesięcy.
  • Pierwszy przegląd techniczny powinien nastąpić w terminie sześciu miesięcy od daty montażu urządzenia poświadczonego w Książce Gwarancyjnej.

Midea na Igrzyskach Olimpijskich w Rio 2016

Odpowiedni klimat podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro zapewniła Midea. Światowy lider w branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej, został jedynym dostawcą urządzeń do każdego nowego obiektu sportowego w Centrum Olimpijskim w Rio. Systemy Midea zostały zainstalowane na pięciu stadionach, basenie, w centrach treningowych oraz w studiach komentatorskich. W każdym obiekcie zostały zainstalowane jednostki V5X z serii VRF, które dzięki zaawansowanej technologii DC Inwerter, zapewniają wysoką wydajność przy niskim zużyciu energii.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem klimatyzatorów marki Midea, które mają 7 lat gwarancji.